Volvo Verkstadsklubbs Styrelse

 
 

Ordinarie ledamöter

 
Mikael Sällström
Ordförande

e-post:
mikael.sallstrom@volvo.com

Mobil:
0765 53 44 86

Glenn Bergström
Vice Ordförande

e-post:
glenn.r.bergstrom@volvocars.com

Mobil:
0708 22 70 29

Lena Thornblad
Sekreterare
AB Volvos Koncernfack 

e-post:
lena.thornblad@volvo.com

Mobil:
0739 02 15 38

 



Marie Stenquist

2:e vice ordförande/

Samordnare för förhandlingar

e-post:
marie.stenquist@volvocars.com

Mobil:
0703 79 50 95



Carlos Rebelo Da Silva
Huvudskyddsombud
TF Kassör


e-post:
carlos.c.rebelodasilva@volvocars.com

Mobil:
0708 22 70 08

Michael Blohm
Informationsansvarig

e-post:
michael.blohm@volvocars.com

Mobil:
0707 17 34 38

Ove Holmström
Vice Kassör

e-post:
ove.holmstrom@volvo.com

Mobil:
0739 02 59 14

Adrian Avdullahu

Vice Huvudskyddsombud

e-post:
adrian.avdullahu@volvocars.com

Mobil:
0728 85 27 23

 


Janne Köster

Ungdomsansvarig

e-post:
janne.koster@volvocars.com

Mobil:
0723 71 76 26

Ersättare


Jim Aleberg



Mobil:
0700 85 25 44


 

Seppo Hölsä
Kultur och fritid

Försäkringsansvarig

e-post:
seppo.holsa@volvo.com

Mobil:
0739 02 70 47

 


Abdirzak Bouzoubae

e-post:
abdirzak.bouzoubae@volvocars.com


Mobil:
0728 85 24 83



Dan Karlberg

Utbildningsansvarig

Jämställdhets och mångfaldsansvarig

e-post:
dan.karlberg@volvocars.com

Mobil:
0729 77 40 34

Ace Ivanovski

e-post
ace.ivanovski@volvocars.com

Mobil:
0728 85 28 62

 



Uppdaterad 2019-04-04 Skribent: HN/MB